VIVA MARIA - Basen, Jacuzzi, Sauna, Fitness - Zakopane Apartamenty  UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostanie na stronie lub brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to i zapisywanie na twoim urządzeniu plików. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Viva Maria
Zakopane Apartamenty
Zakopane Apartamenty

 W cenę pobytu wliczone jest korzystenie z atrakcji dostępnych na terenie ośrodka, w godzinach ustalonych przez zarząd obiektu:
- basen
- jacuzzi
- sauna
- mała siłownia

ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE - KLIKNIJ:

Podświetlany basen z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybredne osoby. Podczas godzin otwarcia basenu cały czas nad bezpieczeństwem czuwa ratownik. Przy basenie znajdują się leżaki i krzesła, więc podczas zabawy można sobie zrobić przerwę.

Nowoczesne i wygodne (8 osobowe) jacuzzi będzie mogło odprężyć Państwa po pieszych wędrówkach lub narciarskich szaleństwach.

Sauna to dobry sposób na oczyszczenie organizmu i skóry, przy jednoczesnym relaksie.

Aktywnym turystom proponujemy również mała siłownia

 

Na terenie obiektu "VIVA MARIA" znajduje się bardzo atrakcyjny plac zabaw dla dzieci!

Serdecznie zapraszamy!!!

Informacja zawarta na stronie www nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa handlowego. Ceny są cenami orientacyjnymi.
Opis obiektu i apartamentów jest wykonany zgodnie z nasza najlepszą wiedzą na czas tworzenia strony.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek rozbieżności pomiędzy przedstawioną ofertą
a stanem rzeczywistym.Jest to spowodowane przeprowadzanymi modernizacjami, zmianami w wystroju apartamentów i innymi czynnikami.

Viva Maria